Winaars 2014


Lekker Anders


Jiwar Amin: "Broodje Waterrijk" Stads - Koffyhuis

Erik Niezink: "De Tevreden Boer" Andhoeve de Zwieseborg

Bonno Aussen: "Puur van Buiten" Firma van Buiten



sponsorprijs
Said Belmahdi:
"Bread from the East"
Bread

sponsorprijs
Coen van Oeveren:
"Bread & Lobster"
Expeditie Bubbels



sponsorprijs
Angela Kurver:
"Kippie"
Theehuis de T-Berg
sponsorprijs
André de Kaste:
"Broodje Rookton"
Grand Cafe Alleman



Gezondste Creatie
Martine Reemers:
"Bageltje"
De Onthaasting

Mooiste Creatie
Jenderik Dorant:
"Buitengew. Streek Stoofpotje"
Firma van Buiten

Foto impressie van de wedstrijd
Foto impressie van de prijsuitreiking


Lekkerste Broodje - Horeca


Susanne Meijer: "De Zilte Zoen" Restaurant La Ruche Bijenkorf

Raymond van der Weerd: "Broodje Surf & Turf" Snacksalon Het Middelpunt

Rik van Kempen: "Umani" Restaurant De Vereeniging



sponsorprijs
Susanne Meijer:
"De Zilte Zoen"
Restaurant La Ruche Bijenkorf

sponsorprijs
Rik van Kempen:
"Umani"
Restaurant De Vereeniging



sponsorprijs
Kees Jong:
"Broodje MVO"
The Brasserie
sponsorprijs
Marcel Norder:
"Nordic Beef"
Snacksalon De Schelp

Foto impressie van de wedstrijd
Foto impressie van de prijsuitreiking


Lekkerste Broodje - Catering


Paul Diks: "Oer broodje" Diks Catering & Party Service

Johan Laan: "Wild Sensation" Deinums Catering

Ronald Biermans: "Effe Buffele" Appel Catering



sponsorprijs
Maarten Gazan:
"Pinokkio"
ISS Catering

sponsorprijs
Lien van Niele:
"Heavenly"
Bubbels



sponsorprijs
Danielle Touwslager:
"Hollands Trots"
Touch Down
sponsorprijs
Lien van Niele:
"Heavenly"
Bubbels

Foto impressie van de wedstrijd
Foto impressie van de prijsuitreiking


Lekkerste Hamburger


Soufian Bekane: "Bijko Burger" Restaurant La Ruche Bijenkorf

Jos van Dijk: "Break-a-Neck Burger" LunchTaria Friet Restaurant De Mert

Bas Rutjens: "Golden Delicious" The Village



sponsorprijs
Arjan Holwerda:
"Central Park De Luxe"
AnyTyme Leeuwarden

sponsorprijs
Vincent Oud:
"Crunchy Fishy"
AnyTyme Snack & Dine Lelystad



sponsorprijs
Marissa de Rijk:
"Happy Fiesta Burger"
Kwalitaria Lekkerrr
sponsorprijs
Jan de Bruijn:
"Brabantse Smokey Burger"
Bon Apetite
sponsorprijs
Roel Jansen:
"Hamburger Goeie Pruttel"
Hamelandroute - Snack

Foto impressie van de wedstrijd
Foto impressie van de prijsuitreiking


NK Pannenkoeken bakken


Monique Padmos-Janssen: "Limburgse Pannenkoek" Pannenkoeken & Steaks

Ferry Meerwijk: "apfelstrudel pannenkoek" Pannenkoek Villa Hartenlust

Kevin Kweldam: "Going Nuts" Pannenkoekenhuys 't Noorden



sponsorprijs
Robert de Bruijn:
"Utregtse Pannenkoek"
Kort-jak Harmelen

Praktijkjuryprijs
Gemma Kasteel:
"Kolde Drukte"
De Heikamp



Origineelste specialiteit
Cindy Groen:
"Italiaanse lasagne pannenkoek"
De Oude Hof Pannenkoekhuisje
Kinderjury
Jetze Roskam:
"Patatje pannenkoek"
De Struverij

Foto impressie van de wedstrijd
Foto impressie van de prijsuitreiking


Lekkerste Kindermenu


Danielle Touwslager: "Happy Landing" Touch Down

Jeroen de Zwart: "Cup Kids" Restaurant de Efteling

Louis Tonkes: "Vis & Sjips" Restaurant Hof van Saksen



sponsorprijs
Serdal Bekcan:
"El Sueno del Nino"
Mi Sueno

sponsorprijs
Untara Samsuria:
"Jules Verne Reis rond de Wereld"
Touch Down



Gezondste creatie
Roland Biermans:
"Opper Limbostyle"
Appel Catering
Mooiste Creatie
Richard Theisen:
"Kids Safari"
Food Court Level 2


Kinderjury
Raymond van der Weerd:
"Beren Lekker"
SnackSalon Het Middelpunt

Foto impressie van de wedstrijd
Foto impressie van de prijsuitreiking


Lekkerste Fastservicemenu


Michelle van den Berg: "Boeuf Bourguignon" Cafetaria 't Stamhuijs

Ricardo van Vuuren: "Bietburger met aardappeltjes" Stads Koffyhuis

Remco Temminck: "Lucky Luke Burger" AnyTyme Snackerij



sponsorprijs
Joris van Heerden:
"Sweet Potato & Chicken Soja Sesam"
Cafetaria Family

sponsorprijs
Roel Jansen:
"Aaltjens Torentje"
Hamelandroute-Snack



sponsorprijs
Arjan Meeuwissen:
"Fastservice United"
Cox & Co
sponsorprijs
Linda Koopman:
"Mexicaanse Schotel"
Kwalitaria van der Laan in Borger
sponsorprijs
Myrthe Snoeks:
"De Kwalisalon"
De Kwalisalon

Foto impressie van de wedstrijd
Foto impressie van de prijsuitreiking


Lekkerste Giropizza d' Europe


Matteo Villani

Gianni Pompetti

Mauro David

Foto impressie van de wedstrijd
Foto impressie van de prijsuitreiking